Ürün size ulaştıktan sonra 14 gün içinde iade/değişim talebinizi sipariş numaranızı belirterekinfo@atolye925.com adresine e-posta ile iletmeniz gerekmektedir. E-postanız bize ulaştığında hangi adımları izleyeceğinize dair bir e-posta tarafınıza gönderilecektir.

Ürünün iade/değişime uygun olması için, kullanılmamış ve hasar görmemiş olması, ürünün orijinal ambalajında ve faturası ile birlikte bize ulaştırılması gerekmektedir. Bu koşullar sağlanmadığı taktirde iade/değişim kabul edilmemektedir. Faturasız ya da iade/değişim koşullarına uymayan ürünlerin karşı ödemeli olarak size tekrar kargolanacağını belirtmek isteriz.

Size özel hazırlanan, kişiselleştirilmiş ürünleri (kişiye özel ölçü ile hazırlanmış, kişiye özel isim, harf, doğum tarihi vb. bilgiler doğrultusunda hazırlanmış ürünler) iade alamamaktayız.

Siparişiniz yukarıda belirtilen iade koşullarına uygun olarak bize ulaştığında; ürün bedeli, kredi kartı ile ödeme yapılmış ise kartınıza, havaleyle ödeme yapılmış ise hesabınıza iade edilecektir. İade işlemi gerçekleştikten sonra bankanızın ürün bedelini kredi kartınıza aktarma süresi bankadan bankaya göre değişmektedir.

@atolye925

Instagram Sayfamız

Bizi Instagram'da takip edin.